Program prijelaza djece u gradskim vrtićima

RODITELJIMA / SKRBNICIMA O MOGUĆNOSTI PRIJELAZA DJETETA / DJECE

U DRUGI GRADSKI DJEČJI VRTIĆ ZA

PEDAGOŠKU GODINU 2022./2023.

Roditelji / skrbnici kojima je dijete upisano u gradski dječji vrtić koji im ne odgovara po mjestu stanovanja, imaju mogućnost prijelaza djeteta/djece u drugi odgovarajući gradski dječji vrtić.

Zainteresirani roditelji/skrbnici pisanu Zamolbu o potrebi

prijelaza djeteta/djece u drugi gradski dječji vrtić trebaju predati u razdoblju

OD 28. OŽUJKA DO 1. TRAVNJA 2022. GODINE

u dječji vrtić koji dijete/djeca pohađa/ju

Komisija za upis djece u dječjem vrtiću rješavat će zamolbe roditelja/skrbnika u skladu s Pravilnikom o upisu djece i ostvarivanju prava i obveza korisnika usluga i kriterijima za prednost pri upisu.

Dječji vrtići izvijestit će roditelje/skrbnike o rezultatima postupka prijelaza djece u gradskim dječjim vrtićima 11. travnja 2022. godine.

Temeljem odobrenog prijelaza roditelji/skrbnici ispisat će dijete/djecu s 31. kolovoza 2022. godine iz sadašnjeg dječjeg vrtića i upisati ih u odgovarajući dječji vrtić s početkom pedagoške godine 2021./2022., odnosno od 1. rujna 2022. godine.

Obavijest za roditelje premještaj 2022.-2023.

Zamolba za premještaj 2022.-2023.

obrazac zamolbe možete, osim na webu, preuzeti i u tajništvu Vrtića na adresi Trnac 67.
Zamolbu i predajete u tajništvo ili na mail adresu vrtića:
vrtic-bukovac@zagreb.hr