RASTIMO ZAJEDNO - održavanje radionica

Poštovani roditelji,

od srca se zahvaljujem na toliko velikom interesu za Radionice Rastimo zajedno.
U protekli tjedan dana na svim našim objektima prijavilo se Vas 57!
Od srca Vam čestitam. To je nešto na što možete biti ponosni.

Kako Vas se toliko prijavilo, radionice ćemo morati održati u 3 ciklusa (tri grupe roditelja) kako bismo imali manje grupe polaznika i tako osigurali veću kvalitetu rada te radili u skladu s epidemiološkim mjerama.

Prvi ciklus radionica započinje u utorak 26.10. u 17 sati u dvorani na našem centralnom objektu (Trnac 67).
U prvom ciklusu radionice će pohađati roditelji djece iz skupina Leptirići, Bombončići i Pahuljice, a radionice će voditi odgajateljice Danijela Vrbetić, Violeta Kukić te pedagog Bojan Đurđević.

S drugim ciklusom radionica (o čijem ćete početku na vrijeme biti obaviješteni) trebali bismo krenuti u veljači.
Tad nam se priključuje još jedan Rastimo zajedno tim tako da ćemo imati dvije nove grupe roditelja i tako obuhvatiti sve dosad prijavljene roditelje.

Roditeljima djece iz skupine Leptirići, Bombončići i Pahuljice želim sretan i ugodan početak Rastimo zajedno programa, a svim ostalim roditeljima koji s radionicama kreću u veljači želim da im motiviranost samo ojača i da ih ne napusti trenutna želja za radom na sebi i svom roditeljstvu.

Lijepi pozdrav i ugodan dan Vam želim
Gordana Lukačić, ravnateljica Dječjeg vrtića Bukovac