Obavijest - Program predškole ped.god. 2021./2022.

OBAVIJEST O POČETKU PROVOĐENJA
PROGRAMA PREDŠKOLE
U ORGANIZACIJI DV BUKOVAC

Poštovani roditelji,

obavještavamo Vas da će se roditeljski sastanak povodom programa predškole održati

4. listopada 2021. (ponedjeljak) s početkom u 16:30
na našem područnom objektu „Novi Bukovac“ (Kišpatićeva 12s, pored bolnice „Rebro“).

Na sastanku će Vam biti podijeljena rješenja o polasku Vašeg djeteta u program predškole te će program biti predstavljen.

Molimo Vas da na sastanak ponesete (ukoliko već niste):

- Potvrdu nadležnog liječnika o obavljenom sistematskom zdravstvenom pregledu predškolskog djeteta prije upisa u dječji vrtić

- presliku Zdravstvene iskaznice djeteta

- presliku iskaznice imunizacije djeteta (podaci o procijepljenosti), a original na uvid

- ostalu relevantnu medicinsku dokumentaciju radi utvrđivanja potreba i statusa djeteta (ukoliko postoji)

5. listopada 2021. (utorak) u 16:30 počinje se provoditi program predškole također na našem područnom objektu „Novi Bukovac“ (Kišpatićeva 12s).

Program predškole provodit će se
utorkom, srijedom i četvrtkom u periodu od 16:30 do 19:00 sati